Kim jesteśmy

REFUNDO: najlepsi prawnicy od odszkodowań

 

Nasz zespół ma ponad 8 lat doświadczenia w negocjacjach z ubezpieczycielami.
Wiemy, jak ich przekonać, żeby wypłacili pełne odszkodowanie.
Stworzyliśmy autorski system pracy z poszkodowanym:
8 Kroków REFUNDO™.

Dlaczego REFUNDO zajmie się moją sprawą najlepiej?

 

 • Trafiasz pod opieką najlepszych specjalistów w branży: adwokatów i radców prawnych z długoletnim doświadczeniem sądowym w sprawach odszkodowawczych. Wygraliśmy do tej pory ponad 98% powierzonych nam spraw.
 • Jeśli obawiasz się, że Twoja sprawa jest trudna, mamy ekspertów, którzy się nią zajmą.
 • Pomogliśmy ponad 300 osobom – w samych tylko sprawach odszkodowawczych.
 • Uzyskaliśmy przeszło 12 mln złotych odszkodowań dla naszych klientów. Masz pewność rzetelnego rozliczenia po zakończonej sprawie.
 • Jako jedyni na rynku kładziemy nacisk nie tylko na wysokość odszkodowania, ale również na to, żebyś wiedział, co dzieje się z Twoją sprawą. To 8 Kroków REFUNDO™, nasze autorskie rozwiązanie, które upraszcza dochodzenie odszkodowania. Dzięki temu zawsze, na każdym etapie dokładnie wiesz co dzieje się w Twojej sprawie, kto się nią zajmuje i jakie kroki podejmiemy.
 • Zajmujemy się Twoja sprawą kompleksowo. Na każdym etapie wyjaśniamy, co powinieneś zrobić, jak Ci pomożemy, jakie dokumenty będą niezbędne. Nie musisz się niepokoić i dopytywać o to, co robią nasi prawnicy. Masz pewność, że sprawa prowadzona jest tak dobrze, jak sam chciałbyś ja prowadzić.

 

 

Jak powstało REFUNDO?

 

Powołaliśmy REFUNDO na bazie osobistych i zawodowych doświadczeń radców prawnych, którzy stworzyli najpierw Kancelarię Prawną Vindis. Doświadczenia z Vindis pozwoliły na powołanie REFUNDO.

 

 

Kto pracuje w REFUNDO?

 

REFUNDO to zespół kilkunastu prawników, adwokatów i radców prawnych, z których każdy ma przynajmniej ośmioletnie doświadczenie w sprawach odszkodowawczych. Pracują z nami również eksperci z wiedzą o pomocy osobom poszkodowanym. To ludzie, którzy nie tylko walczą o pieniądze, ale również mają doświadzczenie, które pomaga w najtrudniejszych momentach.

 

Świetna opieka prawna to podstawa, ale my oferujemy więcej. Na każdym etapie sprawy prowadzimy Cię za rękę. Wdrożyliśmy unikatowy proces: 8 Kroków REFUNDO™, który daje Tobie pełną kontrolę nad skomplikowaną sprawą.

 

 

Co daje skorzystanie z 8 Kroków REFUNDO™?

 

 • W każdym momencie wiesz, na jakim etapie jest Twoja sprawa. Nie boisz się, że najważniejsze decyzje zapadają poza Tobą.
 • Wspieramy Cię w najtrudniejszych etapach walki o odszkodowanie. Czujesz się pewnie wobec towarzystwa ubezpieczeń.
 • Przygotowujemy Cię na spotkanie z Komisją Lekarską. Nie obawiasz się konfrontacji z lekarzami ubezpieczyciela.
 • Wspieramy Ciebie i Twoją rodzinę wiedzą i doświadczeniem: przed, w trakcie oraz po rozprawach sądowych. Czujesz się pewny i przygotowany.
 • Gdy dostaniesz już odszkodowanie, możesz liczyć na rady naszych ekspertów, jak zacząć życie po wypadku.

 

 

Kto będzie się mną opiekował?

 

Kiedy zaczynasz współpracę z nami, trafiasz pod opiekę Doradcy REFUNDO. To człowiek z doświadczeniem, który poprowadzi Cię za rękę w procesie uzyskiwania pełnego odszkodowania.

 

 • Doradcy REFUNDO przechodzą cykliczne szkolenia, które pozwalają im być na bieżąco z najnowszym orzecznictwem w sprawach o odszkodowania;
 • nasi Doradcy pracują zgodnie z metodą 8 Kroków REFUNDO™.  Mają szeroką wiedzę prawną, ale potrafią też wytłumaczyć zawiłości przepisów i posługują się zrozumiałym językiem;
 • nasi Doradcy zawsze uważnie słuchają Twoich uwag. Dzięki temu mogą aktywnie zarządzać postępami w Twojej sprawie.

 

Wierzymy, że tylko w ten sposób można dobrze i z szacunkiem pomagać. W trakcie prowadzenia sprawy, kontaktujesz się przede wszystkim ze swoim Doradcą REFUNDO – to osoba, która wie wszystko o Twojej sprawie i może służyć pomocą, gdy masz wątpliwości. Wszystkie dane dotyczące Twojej sprawy są przechowywane na bezpiecznych serwerach.

 

 

Jakie macie doświadczenie?

 

 • Pracują z nami najlepsi prawnicy, adwokaci i radcowie prawni. Skutecznie pomagają w odzyskiwaniu odszkodowań już od ponad 8 lat. Dysponują najnowszymi narzędziami, które pomagają kontaktować się z poszkodowanymi i poruszać się w świecie prawa.
 • Nie boimy się spraw trudnych i skomplikowanych, które bywają odrzucane przez zwykłe kancelarie odszkodowawcze.
 • Zespół pracowników, z którymi działamy w REFUNDO, odzyskał już dla poszkodowanych już ponad 12 mln zł.
 • Aż 98% procent podjętych przez nas spraw sądowych zakończyło się sukcesem.

 

 

Czy zawieracie ugody z ubezpieczycielami?

 

Tylko wtedy, jeśli Ty sam zdecydujesz, że to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

 

Dzięki metodzie 8 Kroków REFUNDO™, na każdym etapie sprawy masz wpływ na to, co robią prawnicy. My prowadzimy sprawę i doradzamy na bazie naszego 8-letniego doświadczenia, ale to Ty podejmujesz ostateczną decyzję.

 

 

 

Ile kosztuje odzyskanie odszkodowania przez REFUNDO?

 

Wynagradzasz nas po odzyskaniu odszkodowania. To procent od odzyskanej kwoty, który ustalamy w zależności od tego, jak skomplikowana jest sprawa. Wszystkie nasze działania są w cenie. Nie dopłacasz za nie tak, jak w wielu innych kancelariach.

Nasze umowy są proste, łatwe do zrozumienia i jednoznacznie z nich wynika, że nie ma w nich ukrytych kosztów.

 

 

Co to jest Proces 8 Kroków REFUNDO™?

 

To specjalny zestaw działań, dostosowywany do Twoich potrzeb – który pomaga uzyskać najwyższe odszkodowanie.

 

 • Wszystko w jednym miejscu: za wszystkie Twoje dokumenty odpowiada jedna konkretna osoba, Twój Doradca REFUNDO. Zawsze możesz go zapytać, gdy masz wątpliwości, zadzwonić.
 • Wszystko rozumiem: na każdym etapie sprawy informujemy Cię, co Cię czeka, jak długo mogą potrwać działania, p co to robimy. Wiesz, co się dzieje.
 • Wszystko dla dobra Klienta: zawsze doradzamy co zrobić, by Twoje odszkodowanie było jak najwyższe – i jak uzyskać je najszybciej jak to możliwe.
 • Wszystko w cenie: nie mamy ukrytych opłat, podpisując z nami umowę nie dopłacasz za wysłanie pisma czy konsultacje z prawnikiem.

 

 

Ile trwają sprawy o odszkodowania?

 

Wszystko zależy, jak skomplikowana jest sprawa, od Twoich decyzji i działań sądu. Potrafimy zakończyć sprawę nawet w 3 miesiące, np. wtedy, gdy wynegocjujemy z ubezpieczycielem odszkodowanie, które Cię satysfakcjonuje – i zaakceptujesz wynik rozmów.