Jak pracujemy

12 mln odzyskanych odszkodowań
300+ zadowolonych klientów
98% wygranych spraw

Masz do dyspozycji metodę 8 Kroków REFUNDO i najbardziej doświadczonych prawników, adwokatów, radców prawnych.

 

8 Kroków REFUNDO™ to narzędzie, w którym nasz Doradca na podstawie specjalnego schematu kreśli z Tobą plan działania: tak, aby najszybciej uzyskać pełne odszkodowanie.

 

Dzięki 8 Krokom REFUNDO™ wiesz zawsze:

 

 

Prowadzimy Cię za rękę. Mówimy dokładnie, jakie dokumenty trzeba przygotować i po co. Wyjaśnimy, czego chce ubezpieczyciel, jeśli schowa się za prawniczym slangiem pism. Znasz odpowiedzi, których udzielamy instytucjom w Twoim imieniu.

 

Korzystasz z doświadczenia i wiedzy najlepszych prawników w Polsce. Pracujemy z adwokatami i radcami prawnymi z kilkunastoletnim stażem, których specjalnością jest dochodzenie odszkodowań. Wygraliśmy dla naszych klientów już 12 mln zł. Aż 98% podjętych przez nas spraw zakończyło się sukcesem.

 

Wyręczamy Cię. Pomagamy umówić wizyty lekarskie, zebrać dokumenty, Doradca REFUNDO jest do twojej dyspozycji – gdy będziesz potrzebował porady, zawsze możesz zadzwonić, przyjedziemy do Ciebie.

 

Z REFUNDO możesz liczyć na pełne odszkodowanie.

 

Co robimy dla Ciebie w 8 Krokach REFUNDO™?

1

Analizujemy

2

Porządkujemy

3

Wybieramy strategię

4

Kreślimy plan działania

5

Negocjujemy

6

Reprezentujemy i wspieramy

7

Wypłacamy

8

Opiekujemy się

Kto będzie się Tobą opiekował w REFUNDO?

 

Nasi Eksperci należą do najlepszych na rynku. Szkolimy ich stale i wyposażamy w nowoczesne narzędzia, by ułatwić im kontakt z Tobą. Wierzymy, że tylko w ten sposób można efektywnie pomóc w odzyskaniu odszkodowania. Skontaktuj się z Ekspertem REFUNDO!